Medycyna pracy

Kompleksowa obsługa - lekarz medycyny pracy, konsultacje specjalistyczne, badania psychologiczne i badania diagnostyczne możliwe do wykonania na miejscu.

Pełny zakres badań na wszystkie stanowiska pracy, kierowców wszystkich kategorii, książeczki sanitarne, inne specjalistyczne.

Ze względu na specyfikę badań w zakresie medycyny pracy przyjmujemy pacjentów wyłącznie wcześniej zarejestrowanych na ustaloną godzinę. Dla ustalenia terminu konieczne jest ustalenie zakresu badań na podstawie posiadanego skierowania. Rejestracja możliwa jest osobiście, telefonicznie 32 336 26 14 lub mailowo sanvita@sanvita.pl. PROSIMY PRZYGOTOWAĆ SKIEROWANIE. Ustalenie terminu wymaga weryfikacji wypisanych na skierowaniu czynników szkodliwych, sprawdzenia posiadanego zakresu badań diagnostycznych wykonywanych u pacjenta na poprzedniej wizycie. Termin badania zostanie podany po takiej weryfikacji maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu zgłoszenia się do rejestracji.

Diagnostyka specjalistyczna i konsultacje specjalistyczne przeprowadzane są często poza godzinami pracy lekarza medycyny pracy.

Na badania należy się zgłosić na konkretną godzinę podaną przez pracownika rejestracji.

Pacjenci przyjmowani są wg terminu zapisania, a nie wg godziny na którą zgłosili się do rejestracji.

PROSIMY NIE PRZYCHODZIĆ WCZEŚNIEJ.

Pacjent, który ma do wykonania wiele badań diagnostycznych i konsultacji (np. badania laboratoryjne, EKG, audiogram, spirometria, konsultacje specjalistyczne okulista, neurolog, laryngolog, inne) może zostać przyjęty do lekarza medycyny pracy później niż inny pacjent, który ze względu na specyfikę pracy wykonuje wyłącznie badanie lekarskie u lekarza medycyny pracy.

Badania diagnostyczne i konsultacje wykonywane są w różnych godzinach i w różnych gabinetach diagnostycznych Sanvity.

Czas realizacji badania od momentu rejestracji do wydania zaświadczenia lekarskiego w zależności od zakresu i ilości pacjentów to od kilkunastu minut do kilku godzin.