32 336 26 14    

 

Nasza Historia

Sanvita to wielospecjalistyczna przychodnia lekarska powstała w 1999r. 
Celem powołania tej placówki było nie tylko leczenie pacjentów, ale równiez profilaktyka. 
Chcemy pomagać w odzyskaniu, poprawie i utrzymaniu stanu zdrowia. 
Centrum Zdrowia jest miejscem, gdzie nie tylko przyjdziecie leczyć trapiące Was dolegliwości, ale gdzie możecie zadbać o poprawę swojego zdrowia i wyglądu.


Zakres usług obejmuje udzielanie świedczeń zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji medycznej, medycyny pracy i medycyny estetycznej.
Stale poszerzamy zakres i jakość  świadczonych usług.
Swiadczeń medycznych udzielają wysoko wykwalifikowani lekarze specjaliści.
Poszerzana jest baza diagnostyczna poprzez zakup nowoczesnego sprzętu zarówno diagnostycznego, jak i do wykonywania usług medycznych.
Tworzymy centrum, w którym dostępne są najnowsze technologie.
W chwili obecnej posiadamy juz kilka laserów produkcji amerykańskiej, izraelskiej, niemieckiej, które posiadaja najnowoczesniejszą, innowacyjną technologię.
Wychodzimy z założenia, że tylko sprzęt najwyższej klasy, w rękach wykwalifikowanego specjalisty gwarantuje pełny sukces.
Nasze lasery pracuja w klinikach na całym świecie, a Polsce tylko w nielicznych ośrodkach.
W zakresie Medycyny Pracy jesteśmy jedyna przychodnią w Knurowie, która posiada pelny, kompleksowy zakres usług. Wykonujemy badania w ramach kodeksu Pracy, kierowców, sanitarno-epidemiologiczne.
Własna pracownia badań psychologiczno-psychotechnicznych posiada sprzęt zarówno do badania kierowców, jak i na wszystkie stanowiska pracy, wymagające szczególnej sprawności psychotechnicznej.
Poradnia Rehabilitacyjna i Dział Fizjoterapii zapewnia kompleksową rehabilitację we wszystkich schorzeniach ortopedycznych i neurologicznych.
Szczególną troską obejmujemy dzieci z wadami postawy i skoliozami.
Prowadzimy indywidualną kompleksową rehabilitację w oparciu o wszystkie metody neurofizjologiczne i wysoko specjalistyczne metody FED i koncepcję FITS.

Okresowo przeprowadzamy rózne akcje profilaktyczne w zakresie diagnostyki nieinwazyjnej, wykonujemy szczepienia ochronne.

Wyszukiwarka

Przyjmujemy pacjentów

Wersje językowe